Mir se erdhet - Foto dashurie

Search

Block title

Image
Pranoe ket leter

Nje her gabova se te dashurva 
ne duart e tua krejt sishte u leshova 
Por tani eshet vone kaloi çdo gje 
vuajtjet dhe gzimet nuk kthehen me !
Shum kam vuajtur dhe shum do te vuaj 
prej kur me the se ker e kam merituar 
Ne zemren time ësht vulosur nje emer 
vetem ty e dashur te mbaj ne zemer 
Të kam lypur shum 
ndër uje e hënë por nuk te gjeta se ishe e nxenë
Nuk e di pse smë thua mirdita apo lamtumir 
të pengon dikush apo ske dëshir 
Tani ti nuk mundesh te ecësh krenar 
sepse shumica e din se ti je tradhëtare 
Mirpo këto per mua nuk jan azgje teper 
ne qoft se je mësuar mos tradheto dikend tjeter


 

Image 

Image

 

Image 


Image


Image


image

imageEdited by durrsaku - 15/1/2011, 15:33

image


 

image


 
 
Dashurija Jep mend atyre qe skajn Ndersa Ua mer atyre qe kajn-->> Unikatili-Idiot


Foto Me Reshta Dashurie By: Besa Date: Qershor 30, 2010, 10:39:34 PD
 


 

 

 


  
 
Ma ke Hak

Kosovare me fal

Rovena Stefa 2011


Copyright MyCorp © 2014
Create a free website with uCoz